Akuutne abiline

Kuseteede probleemid avalduvad tavaliselt põletustundena urineerimise ajal või hoopis väga väikeses koguses uriini väljutamisena, kuigi pakitsustunne põies on samal ajal päris tugev. Uriinianalüüs võib näidata nitritite sisaldust uriinis ja/või leukotsüütide arvukuse suurenemist.

akut.png
Kuseteede probleemid on väga ebameeldivad ja ohtlikudki, kui need korraliku tähelepanuta jätta. Urinal tootesarjas on spetsiaalsed tooted, mis aitavad toetada sinu kuseteede head tervist.
Urinal Akut D-Mannose

Urinal Akut D-Mannose

Looduse vägi: jõhvika ekstrakti ja D-mannoosi kompleks.

Loe lisa

Artiklid

Kuseteede põletik

Kuseteede põletik

Urotrakti infektsioonid ehk kuseteede põletikud on ebameeldivad ja samas nii laialt levinud, et tegemist on paratamatu asjaga, millega naised on sunnitud tegelema. Jagame ekspertide nõuandeid, mida teha ja mida kindlasti vältida, et hoida need probleemid kontrolli all.   
 
Loe lähemalt
Külmetumine VS bakterid

Külmetumine VS bakterid

Põiepõletik, urotrakti infektsioon (UTI)… Kas see on kuidagi seotud külmetumisega?
Loe lähemalt
Voodist WC-sse: miks peavad naised alati pärast seksi pissile minema?

Voodist WC-sse: miks peavad naised alati pärast seksi pissile minema?

Seks on lõppenud. Te naudite koos seda mõnusat lähedushetke, ja siis tõused sa voodist, et pissile minna. Võib-olla näib sulle, et rikud kauni hetke ära, või mõtled, et mida tema sellest arvab. Pärast seksi tualetti minek võib olla piinlik mitmel põhjusel, kuid see on sinu tervise jaoks oluline. Kuidas siis sellises olukorras käituda ilma ebamugavust tundmata?
Loe lähemalt
TOIDULISAND. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas!