Urinal Akut

Toidulisand

Urinal

Akuutne abiline

Kas tead seda pakitsevat põletustunnet? Uhu minema oma pakitsevad probleemid Urinal® Akut´iga. Urinal® Akut sisaldab kuldvitsa (Solidago virgaurea) ekstrakti, mis aitab põiel ja alumistel kuseteedel normaalselt funktsioneerida.  Lisaks toetab see normaalset uriini väljutamist, aidates põiest välja uhtuda baktereid. Samuti sisaldab Urinal® Akut Põhja-Ameerika jõhvikatest valmistatud ekstrakti Exocyan™, mis tänu spetsiaalsele patenteeritud tootmisprotsessile sisaldab ühtlaselt kõrge kontsentratsiooniga jõhvika proantotsüanidiine. Vaid 1 tablett päevas.

Mille poolest on Urinal Akut nii eriline? Vaata, mis on selle peamised eelised.

Spetsiaalsed koostisosad

  • Koostises sisaldub kolm koostisainet: Exocyan™ – kõrge kontsentratsiooniga Vaccinium macrocarpon jõhvika ekstrakt, Solidago virgaurea ehk kuldvitsa ekstrakt ning D-vitamiin.
  • Unikaalne komponent Exocyan™ annab kvaliteedigarantii, et Urinal Akut® sisaldab kõrges kontsentratsioonis proantotsüanidiine. Üks tablett sisaldab garanteeritud standardiseeritud koguses 36 mg proantotsüanidiine (PAC). 
  • Jõhvikad sisaldavad rikkalikult bioflavonoide, fenoolseid ühendeid ning muid looduslikke aineid. Jõhvikates sisalduvad proantotsüanidiinid on looduslikud flavonoidid.
  • Kuldvitsa (Solidago virgaurea) ekstrakt aitab säilitada põie ja alumiste kuseteede normaalset funktsiooni ning aitab välja uhtuda baktereid.
  • D-vitamiin toetab immuunsüsteemi tööd.

Uhu minema oma pakitsevad probleemid. 1 tablett päevas.

Uhu minema oma pakitsevad probleemid. 1 tablett päevas.

Jõhvikaekstrakt

Jõhvikaekstrakt

D-vitamiin

D-vitamiin

Kuldvitsa ekstrakt

Kuldvitsa ekstrakt

Võib kasutada ka antibiootikumravi ajal. Gluteeni- ja laktoosivaba.

Võib kasutada ka antibiootikumravi ajal. Gluteeni- ja laktoosivaba.

ruka dole

Kuidas seda kasutada?

Põletustunde perioodil 1 tablett päevas koos rohke vedelikuga.

Artiklid

Kuseteede põletik

Kuseteede põletik

Urotrakti infektsioonid ehk kuseteede põletikud on ebameeldivad ja samas nii laialt levinud, et tegemist on paratamatu asjaga, millega naised on sunnitud tegelema. Jagame ekspertide nõuandeid, mida teha ja mida kindlasti vältida, et hoida need probleemid kontrolli all.   
 
Loe lähemalt
Külmetumine VS bakterid

Külmetumine VS bakterid

Põiepõletik, urotrakti infektsioon (UTI)… Kas see on kuidagi seotud külmetumisega?
Loe lähemalt
Voodist WC-sse: miks peavad naised alati pärast seksi pissile minema?

Voodist WC-sse: miks peavad naised alati pärast seksi pissile minema?

Seks on lõppenud. Te naudite koos seda mõnusat lähedushetke, ja siis tõused sa voodist, et pissile minna. Võib-olla näib sulle, et rikud kauni hetke ära, või mõtled, et mida tema sellest arvab. Pärast seksi tualetti minek võib olla piinlik mitmel põhjusel, kuid see on sinu tervise jaoks oluline. Kuidas siis sellises olukorras käituda ilma ebamugavust tundmata?
Loe lähemalt
TOIDULISAND. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas!